Okulumuzda Rehber Öğretmenler Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Bilim ve Sanat Merkezine Alım Süreci ve Türkiye Bağımlılıklarla Mücadele Programı” çerçevesinde, İlçe düzeyinde yapılacak çalışmaların koordinasyonunun sağlanması amacıyla ilçemizde görevli tüm rehber öğretmenlerini okulumuzda ağırlamanın mutluluğunu yaşadık.

Programa katılarak bizleri onurlandıran başta Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şenel Peköz ve programı hazırlayıp sunan Gebze BİLSEM Müdürü Hikmetullah Taşan, Gebze Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Mustafa İşlek ve Gebze BİLSEM Rehber Öğretmeni Melek Candemir’e ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Katılımcılarımızla birlikte güzel vakit geçirdiğimiz toplantı, seminer ve etkinliklere ev sahipliği yapmak bizlere gurur veriyor.

Öğrenciyi tanımanın ve karakteristik özelliklerine uygun olarak doğru yönlendirmenin en uygun yolu rehber öğretmen eşliğinde psikolojik danışmanlıktır. Öğrenci ve idare arasında köprü görevi gören rehber öğretmenlerimiz, evlatlarımızla birebir ilgilenerek gelecekleri için yol gösterici olurlar.