29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Coşkuyla Kutladık

Özel Adem Ceylan Final Teknik Koleji olarak Cumhuriyetimizin “96.Yıl” dönümünü coşkuyla kutlandı. Cumhuriyet bayramı, Güzeller OSB kurucusu ve aynı zamanda okulumuzun kurucusu olan Adem CEYLAN Bey, Eğitim Koordinatörü Oğuzhan CEYLAN ve Okul Müdürü Murat TAŞCI, İdareciler, öğretmenler ve öğrencilerin katılımlarıyla birlikte Güzeller OSB konferans salonunda kutlandı. 


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından günün önemine binaen Okul Müdürümüz Sayın Murat TAŞCI; “Cumhuriyet’i bizlere armağan eden başta Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyorum.” diyerek öğretmen ve öğrencilerin Cumhuriyet Bayramını kutladı. Konuşmanın ardından M. Kemal Atatürk’ün Cumhuriyeti ilan ettiği dönemlere ait belgesel sahnelendi.


Program Müzik öğretmenimiz Uğur KÖSE’nin başkanlığında okul korosu ile başlayarak, Tarih öğretmeni Handan MANDEV danışmanlığında oratoryo ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Seda Esra ONAL’ın danışmanlığında Cumhuriyet şiirleri ile devam etti. Programın kapanışı tüm öğrencilerin katılımıyla 10.Yıl Marşıyla birlikte sonlandı.


Törenin ardından Eğitim koordinatörümüz Oğuzhan CEYLAN tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkürlerini sundu.